Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySuper nabídka! Samsung zlevňuje špičkové Galaxy S9/S9 + o tisíce korun

Super nabídka! Samsung zlevňuje špičkové Galaxy S9/S9 + o tisíce korun

Od pátku 18. ledna až do neděle 27. ledna si může každý koupit vynikající telefon Samsung Galaxy S9 nebo S9+ se slevou 4 000 Kč. To ze špičkového S9 při ceně 13 990 Kč dělá jednu z nejlákavějších lednových nabídek.

Speciální nabídka je omezena počtem kusů. Výše slevy, resp. prodejní cena se může u jednotlivých prodejců lišit. Modely Galaxy S9 a S9+ za akční cenu budou dostupné u většiny partnerských prodejců, přičemž je lze pořídit přímo i na stránkách www.samsung.cz.

Jak Galaxy S9, tak i S9+ jsou k dostání ve čtyřech barevných verzích – Midnight Black, Coral Blue, Sunrise Gold a trendy provedení Lilac Purple. Telefony obsahují fotoaparát s objektivem s variabilní clonou, který je do špatných světelných podmínek a možností snímání superzpomalených záběrů a vytváření animovaných emoji za pomoci rozšířené reality.

Galaxy S9 a S9+ poskytují prvotřídní uživatelský zážitek také díky bezrámečkovému Infinity displeji, výkonným procesorům Exynos, dostatečné kapacitě operační paměti a stereofonním reproduktorům vyladěným od AKG. Oba smartphony jsou navíc vybaveny novou aplikací SmartThings, která propojuje stávající služby společnosti Samsung v oblasti internetu věcí do jediného inteligentního způsobu ovládání.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře