Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyLenovo IdeaPad D330 přináší výkon notebooku v těle tabletu

Lenovo IdeaPad D330 přináší výkon notebooku v těle tabletu

Lenovo IdeaPad D330 si oblíbí především uživatelé, kteří ve své práci potřebují plynule přecházet mezi tabletem a notebookem a zároveň se nechtějí zatěžovat zařízením s příliš velkým displejem.

Novinka výrobce Lenovo se může pochlubit sympatickými rozměry 249 × 178 × 9,5 milimetrů a nízkou hmotností 594 gramů. V tenkém profilu je uložen dotykový  10,1palcový Full HD IPS displej, který lze ovládat nejen softwarově v prostředí Windows 10 a prsty, ale i perem Active Pen s citlivým hrotem, takže se uživatelé mohou rozloučit s věčným hledáním poznámkového bloku.

Pod povrchem skrývá stroj procesor řady Intel Pentium Silver. Zaujme také až 8GB operační pamětí typu DDR4 a integrovaným úložištěm s dostatečnou kapacitou 128 GB.

Pro pohodlnější práci nejen v kanceláři je IdeaPad D330 vybaven celou řadou portů včetně USB-C 3.1 pro připojení dalších zařízení s přenosem dat až 10 Gb/s. Připojení LTE se pak postará o stabilnější internetové připojení i v místech, kde uživatelé nenarazí na Wi-Fi. Maximální flexibilitu zařízení pak ještě doplňuje podpora microSD karet a nanoSIM.

Podstatná pro profesionální uživatele je také výdrž na baterie, která dosahuje dle testů MobileMark 2014 až 13 hodin. Při přehrávání filmů a videí pak uživatele vtáhnou do děje stereoreproduktory s podporou technologie Dolby Atmos Premium.

Lenovo IdeaPad D330 se na tuzemském trhu prodává za doporučenou cenu 8 999 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře