Pro Samsung Galaxy S8 je dostupná beta verze Androidu 9 Pie


Pro Samsung Galaxy S8 je dostupná beta verze Androidu 9 Pie

Jihokorejský Samsung spustil beta test operačního systému Android 9 pro své starší telefony Galaxy S8 a S8+. Zapojit se do něj zatím mohou uživatelé programu Samsung Members v Indii, další země by měly brzy následovat.

Oznámení o dostupnosti beta programu s Andoidem Pie pro S8 a S8+ následuje pouhý den poté, co Samsung oznámil testovací verzi pro phablet Galaxy Note 8.

Nefinální firmware pro starší smartphony Galaxy má označení G950FXXU4ZSA5 (S8)/G955FXXU4ZSA5 (S8+) a kromě nejnovějšího Androidu 9 Pie přináší také inovované prostředí One UI od Samsungu, které se zaměřuje na lepší ovládání telefonů jednou rukou.

Ke všem majitelům S8/S8+ se hotová verze zásadního updatu dostane zřejmě až během března. Mezitím bude probíhat důkladné testování ze strany uživatelů i vývojářů Samsungu.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.