Huawei Mate 20 Pro je oficiálně nejlepší fotomobil na světě!


Huawei Mate 20 Pro je oficiálně nejlepší fotomobil na světě!

Souboj o nejlepší fotomobil na trhu nabral nové obrátky. Testem organizace DxO Mark totiž prošel Mate 20 Pro. A výsledek rozhodně není překvapením. Špičkový Huawei se řadí na úplnou špičku.

Že se Mate 20 Pro zařadí k nejlepším fotomobilům na trhu, bylo v podstatě jasné už při představení. A ačkoli se výsledek v databázi serveru DxO Mark objevil s mírným zpožděním, protože testeři čekali na aktualizaci firmwaru fotoaparátu, smartphone naplnil do puntíku veškeré předpoklady.

Huawei Mate 20 Pro se o první pozici dělí se sourozeneckým modelem P20 Pro. Oba telefony získaly stejný počet bodů.  Se skóre 109 bodů deklasoval Mate20 Pro o šest bodů absolutní špičku Samsungu, phablet Galaxy Note9. V kategorii fotografií zaznamenal Mate skóre 114 a u videa si připsal výborných 97 bodů. Možná by test pro Mate 20 Pro dopadl ještě o trochu lépe, kdyby DxO Mark bral v úvahu senzor se širokoúhlým záběrem, který do své metodiky vůbec nezahrnul.

Majitelé Huawei Mate 20 Pro mohou být v každém případě spokojení, neboť telefon patří na absolutní vrchol fotomobilů. Uvidíme, jak s pořadím zahýbe připravovaný Samsung Galaxy S10+, který si odbude premiéru už na konci února. Pouhý měsíc na to představí na svůj nový top model (P30) také Huawei.

Zdroj

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (2)


  1. Pavel

    Viděl jsem fotky Huawei P30 Pro a ten je má lepší 🙂Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.