Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkySuper Mario Run pro Android klepe na dvěře. Předregistrace spuštěna!

Super Mario Run pro Android klepe na dvěře. Předregistrace spuštěna!

Úspěšná mobilní hra Super Mario Run už je na Google Play dostupná k předběžné registraci. Pokud této možnosti využijete, budete upozorněni na její vydání mezi prvními, nehledě na to, že také budete mít možnost si ji do svých telefonů okamžitě nainstalovat.

Hopsačka s populárním vousatým instalatérem je zatím dostupná pouze pro iOS, kde se stala se vůbec nejrychleji stahovanou aplikací v historii celého App Storu. Stejný, ne-li větší, úspěch je očekáván po zpřístupnění hry pro platformu Android.

Na iOS si první tři úrovně si může zahrát každý, pro stažení plné verze pak hráči musí zaplatit jednorázový poplatek ve výši 300 Kč, kterým si odemknou dvacet dalších úrovní. Na titul pro mobilní telefony je to vysoká částka, za legendární značku se ale platí.

Jakou cenovou politiku Nintendo zvolí na Androidu, o tom zatím nevíme vůbec nic. Prodejní model však  zřejmě bude podobný jako na iOS.

[appbox googleplay com.nintendo.zara]

[appbox appstore id1145275343]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře