Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyJe nabitý, přesto se Nexus 6P vypne, stěžují si uživatelé

Je nabitý, přesto se Nexus 6P vypne, stěžují si uživatelé

Někteří uživatelé si na oficiálním fóru Googlu začínají stěžovat na nepředvídatelné chování telefonu Nexus 6P. Stává se jim, že přístroj se bezdůvodně vypne a to i když má jeho baterie stále dost energie.

Za problémy zřejmě může aktualizace na Android 7.0 Nougat, protože dříve tito majitelé Nexusu 6P žádné problémy s neočekávaným vypnutím nezaznamenali. Zajímavé je, že chyba se v některých případech projevuje i po návratu na Marshmallow, avšak zatímco v případě „nugátu“ se telefon vypnul i při 60 % kapacity baterie, u starší verze systému se problém projevuje jen při nižším množství zbývající energie akumulátoru.

Google chybu s nahodilým vypínáním registruje, ovšem zatím ji přisoudil pouze nízkou prioritu. To znamená, že majitelé smartphonu se softwarové opravy tak brzy možná nedočkají. Je nanejvýš pravděpodobné, že některé „postižené“ modely Nexusu 6P mají hardwarový problém, který se naplno projevil až po updatu na Nougat.

N6p-500x317

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře