Super dárek ke každému novému smartphonu Huawei řady P30!


Super dárek ke každému novému smartphonu Huawei řady P30!

Společnost Huawei připravila pro zákazníky zajímavou akci, díky které mohou získat při pořízením nového chytrého telefonu řady P30 skvělý dárek. Akce se vztahzuje na modely P30 lite, P30 i špičkový P30 Pro.

K nákupu telefonu Huawei P30 Pro teď získá každý kupující tablet MediaPad T3 8 Wifi. Kdokoliv si pořídí tento špičkový model u některého z obchodníků, nezávisle na tom, zdali si smartphone zakoupí on-line či osobně, obdrží po registraci účtenky tablet MediaPad T3 8 Wifi.

Stačí svůj nákup zaregistrovat nejpozději do 7. července na stránkách Huawei.cz a tablet mu následně přijde poštou. Při osobním nákupu v prodejně Huawei si zákazník odnese dárek rovnou s novým telefonem.

Navíc v e-shopu Huawei, Huawei Experience Shopu na Chodově a všech ostatních prodejnách Huawei, získají zákazníci k nákupu modelu Huawei P30 bezdrátová sluchátka Freebuds Lite jako dárek, anebo při zakoupení Huawei P30 lite fitness náramek Band 2 Pro.

Speciální akce společnosti Huawei platí v období od 10. do 30. června.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (13)


 1. office.com/setup

  Thank you for helping loved ones transition, for burying them with blessings and honor.

 2. office setup

  This has been a challenging time, and I appreciate you so much.

 3. www.mcafee.com/activate

  There was nothing random about your acts of kindness. Thank you for all you have done.

 4. We are famous in the leather industry with our best quality of leather and its stuff we are providing service from all over the world with shipping specially free shipping in the USA, CANADA, AUSTRALIA, and the UK we have our official website from where you are placing your order in a discount price so visit our website which is https://www.buymoviejackets.com/

 5. writing help

  Whoever purchases this first rate model from one of the dealers, paying little respect to whether they buy the cell phone on the web or face to face, will get a MediaPad T3 8 Wifi receipt subsequent to enlisting.

 6. text twist

  You put really very helpful information. Thank you for posting such a great article!

 7. marco smith

  easily available of loans

 8. peddler

  real powdered urine drug

 9. devin

  all information you want regarding government jobsPocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.