Mainmang 8 klame názvem. Je to přejmenovaný Huawei Mate 30 Lite


Mainmang 8 klame názvem. Je to přejmenovaný Huawei Mate 30 Lite

V následujících hodinách by mělo dojít k čínské premiéře chytrého telefonu Mainmang 8. Na tom by nebylo nic až tak zajímavého, kdyby se ve skutečnosti nejednalo o převlečený Huawei Mate 30 Lite, který později v tomto roce dorazí i na světové trhy.

Z dostupných informací vyplývá, že Mainmang 8 (Mate 30 Lite) je smartphone s 6,21palcovým displejem s malou středovou kapkou pro selfie kamerku. Ta poslouží nejen při focení autoportrétů a u videohovorů, ale zajistí také odemykání mobilu skenem obličeje.

Na zadní straně Mate 30 Lite bychom měli najít kruhovou čtečku otisků i hlavní trojitý fotoaparát s rozlišením 24 Mpx (hlavní snímač), 16 Mpx (ultraširokoúhlý sentor) a 2 Mpx (senzor pro měření hloubky ostrosti). Dostatek výkonu bude telefonu dodávat známá čipová sada Kirin 710 společně s 6 GB operační paměti. Pro data bude připraveno 128GB úložiště. O možnosti dalšího rozšíření kartami microSD se bohužel zpráva nezmiňuje.

Více informací o modelu Mainmang 8 již nemáme k dispozici. Vše podstatné bude zveřejněno v příštích několika hodinách.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Mainmang 8 klame názvem. Je to přejmenovaný Huawei Mate 30 Lite


  1. Geek Squad Tech Support

    Thank you for always remembering to change the oil and get the car inspected.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.