Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyMainmang 8 klame názvem. Je to přejmenovaný Huawei Mate 30 Lite

Mainmang 8 klame názvem. Je to přejmenovaný Huawei Mate 30 Lite

V následujících hodinách by mělo dojít k čínské premiéře chytrého telefonu Mainmang 8. Na tom by nebylo nic až tak zajímavého, kdyby se ve skutečnosti nejednalo o převlečený Huawei Mate 30 Lite, který později v tomto roce dorazí i na světové trhy.

Z dostupných informací vyplývá, že Mainmang 8 (Mate 30 Lite) je smartphone s 6,21palcovým displejem s malou středovou kapkou pro selfie kamerku. Ta poslouží nejen při focení autoportrétů a u videohovorů, ale zajistí také odemykání mobilu skenem obličeje.

Na zadní straně Mate 30 Lite bychom měli najít kruhovou čtečku otisků i hlavní trojitý fotoaparát s rozlišením 24 Mpx (hlavní snímač), 16 Mpx (ultraširokoúhlý sentor) a 2 Mpx (senzor pro měření hloubky ostrosti). Dostatek výkonu bude telefonu dodávat známá čipová sada Kirin 710 společně s 6 GB operační paměti. Pro data bude připraveno 128GB úložiště. O možnosti dalšího rozšíření kartami microSD se bohužel zpráva nezmiňuje.

Více informací o modelu Mainmang 8 již nemáme k dispozici. Vše podstatné bude zveřejněno v příštích několika hodinách.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře