Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyHuawei oznamuje dostupnost EMUI 9.0 pro starší smartphony

Huawei oznamuje dostupnost EMUI 9.0 pro starší smartphony

Majitelé předchozí generace mobilních telefonů značky Huawei jako je Mate 9 a P10, které byly vydány po roce 2016, mohou stahovat aktualizaci softwaru EMUI 9.0. Upozornilo na to tuzemské zastoupení Huawei, která mimo jiné také uvedlo, že nejnovější upgrade výrazně zlepšuje uživatelský komfort.

Aktualizace přináší například pohodlnou obsluhu jednou rukou, navigaci prostředím pomocí gest a pochopitelně také různé optimalizace uživatelského prostředí. Uživatelé update ve svých telefonech najdou pod záložkou Nastavení => Aktualizace softwaru. Huawei odhaduje, že počet uživatelů, kteří upgradovali z EMUI 8 na EMUI 9, dosáhne do konce června 100 milionů.

V Česku bude EMUI 9.0 postupně k dispozici pro tyto smartphony: Mate 10 Pro, Mate RS, P20, P20 Pro, Nova 3, Mate 9, Mate 9 Pro, Mate 9 Pro Porsche Design, P10, P10 Plus,Nova 3i, P20 lite a P smart.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře