Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyStřílečka Modern Combat 5: Blackout je konečně k dispozici na Google Play...

Střílečka Modern Combat 5: Blackout je konečně k dispozici na Google Play a App Store!

Informacemi o Modern Combat 5: Blackout jsme už popsali stohy papíru. Nové screenshoty, informace, trailery, srovnání grafiky, tato mravenčí práce pro nás dnes končí. Modern Combat 5: Blackout se totiž konečně objevila na Google Play a App Store!

Modern Combat 5: Blackout je střílečka inspirovaná FPS Call of Duty a Battlefield. Vedle úžasné grafiky a (předpokládáme) i perfektní hratelnosti je na ní nejlepší skutečnost, že se její tvůrci, studio Gameloft nenechalo zviklat free-to-play horečnou a přinášejí nám klasický placený titul. To znamená, že za cenu přibližně 140 korun (tj. 7 dolarů) dostanete celou hru a ne torzo prolezlé mikrotransakcemi.

Co se týče samotné hratelnosti, ve hře jsou k dispozici 4 herní třídy a důmyslný RPG systém, skrze nějž si budeme moci otevřít nové schopnosti, dovednosti a perky. Vedle singleplayeru se pak hra dá zapařit i v multiplayeru, pročež je vyžadováno neustálé on-line připojení. To není zrovna moc dobrá zpráva, na druhou stranu, pro solidní tříáčkový titul něco takového rádi přetrpíme.

Modern Combat 5: Blackout už pilně hrajeme. V následujících dnech vám přineseme recenzi. Pokud jste o kvalitách hry přesvědčeni (stejně jako my), potom však na nic nečekejte a rovnou si ji kupte. Čekání už bylo dost, že?

[appbox googleplay com.gameloft.android.ANMP.GloftM5HM]

[appbox appstore 656176278]

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře