Vývojáři mobilních aplikací uLikeIT mění název. Od teď se jmenují Strive


Vývojáři mobilních aplikací uLikeIT mění název. Od teď se  jmenují Strive

Společnost uLikeIT mění název na Strive. Rebranding je jednou ze změn, které se váží k úspěchu v zámoří, kdy se během tří let dokázala parta studentů prosadit na americkém trhu.

Od září se firma stěhuje do nových luxusních prostor ve Slovanském domě, kde se developerský tým rozroste o další desítky lidí.

Jedno z prvních českých studií zaměřených na vývoj mobilních aplikací v pondělí změnilo svůj název. Ze společnosti uLikeIT, založené v roce 2009 Davidem Semerádem a Martinem Šťávou, je nyní Strive. Nový název a s ním související logo znamenají významný milník v rozvoji společnosti.

„Už nejsme studenti, kteří dělají pár projektů po večerech. Vyrostli jsme v seriózní firmu, která je partnerem top amerických startupů i velkých korporací,“ vysvětluje změnu David Semerád. „Rebranding odráží přirozený vývoj naší společnosti a zároveň její budoucí směřování. Naši odhodlanost a vůli stát se ještě významnějším hráčem na americkém trhu a poskytovat komplexní služby v oblasti mobilního vývoje a designu.“

Strach opustit zavedené jméno Semerád rozhodně nemá. „Lidé nemilují značky. Milují to, co označují, a důvody toho, proč vznikly. A stejně jako klienti oceňovali práci uLikeIT, ocení i práci Strive,“ říká.

Mimo přejmenování podniká firma i další kroky spojené s růstem. Z prostor na Václavském náměstí se stěhuje do větších kanceláří komplexu Slovanského domu. Ty pojmou několik desítek nových členů týmu, které společnost nyní aktivně hledá.

Strive (ex-uLikeIT) je česká společnost působící převážně na americkém trhu. S cílem vyvíjet mobilní aplikace pro tamější startupy založila v roce 2012 pobočku v San Franciscu. Kompletní vývoj aplikací probíhá v České republice, kde společnost zaměstnává talenty z oblasti programování a UX designu.

516a

Zdroj: TZ

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.