Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyStřílečka Gun Bros 2 oznámena! Již brzy dorazí na Android a iOS

Střílečka Gun Bros 2 oznámena! Již brzy dorazí na Android a iOS

Herní studio Glu Mobile před několika hodinami oficiálně oznámilo pokračování střílečky Gun Bros a při té příležitosti vyvěsilo na svůj web i první trailer. V pokračování bude vaším úkolem opět likvidovat vlny nepřátel, sbírat z nich peníze, pomocí kterých odemykáte nové zbraně, a zkušenosti.

První díl Gun Bros je populární střílečka z pohledu ptačí perspektivy, která zaujme nejen špičkovou grafikou, ale i tím, že hráči přímo ve hře mohou investovat do různých vylepšení. Na tom by nebylo nic divného, kdyby ovšem vývojáři nebyli žádní troškaři ? jednu ze zbraní hromadného ničení si totiž můžete dokoupit za nekřesťanských 400 euro. A že se i nějací šílenci našli, kteří tuto částku do hraní investovali.

Druhý díl bude zpočátku dostupný pouze pro platformy iOS a Android. Jestli je v přípravě i verze pro Windows Phone, zatím nevíme.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře