Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyApple zahanbil ostatní výrobce, už za týden uvede iPad 4 se 128GB...

Apple zahanbil ostatní výrobce, už za týden uvede iPad 4 se 128GB pamětí

Apple znovu potvrdil, že je v oblasti technologických inovací skutečným lídrem. Na svém webu před malým okamžikem oznámil opravdovou bombu: iPad 4 s Retina displejem a uživatelskou pamětí o velikosti 128 gigabajtů. A aby toho nebylo málo odtajnil i koncové ceny jednotlivých verzí a datum prodeje.

iPad 4 se stal prvním tabletem na světě, který takovým množství paměti disponuje. Prodávat se začne 5. února, tedy již za několik dní. Doporučené koncové ceny jednotlivých variant jsou vysoké.

Černá i bílá varianta s WiFi a 3G/LTe přijde na 799 dolarů, resp. 929 dolarů. Prémiový model se 128 GB paměti je ?jen? o 100 dolarů dražší než 64GB verze. O tom, zdali je cena nastavena nízko nebo naopak přepálená, můžete diskutovat v komentářích.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. co to je za nadpis? Chce se mi z něj zvracet. Čím proboha apple zahambil ostatní výrobce, tím že tam dal větší harddisk? „Apple znovu potvrdil, že je v oblasti technologických inovací skutečným lídrem.“
    Tohle snad nemyslíte vážně, jen zvětší pamět a vy z nich děláte bohy. Apple už dávno není králem, po smrti Steva přišel o jiskru a jen kope nohama. Pokud apple nepřijde s něčím novým tak pomalu začne upadat stejně jako se to stalo v minulosti. A mezi náma, vetší harddisk žádná významná inovace není, jde jen o kus neskutečně předraženyho hardwaru.
    Já si v Americe koupil Samsung galaxy note 10.1 64gb verzi a rozšířil jsem si ji o 64gb kartu, ve výsledku mám pamět stejnou, takže se zase pohodlně usaďte na židli, žádná revoluce se nekoná

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře