Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySteelSeries představuje unikátní perieferie laděné do stylu střílečky Playerunknown’s Battlegrounds

SteelSeries představuje unikátní perieferie laděné do stylu střílečky Playerunknown’s Battlegrounds

Výrobce herního příslušenství SteelSeries představil na veletrhu Gamescom limitovanou edici periferií ve stylu Playerunknown’s Battlegrounds. Mezi vybranými produkty se nachází headset Arctis 5, klávesnice Apex M750 TKL, myš Rival 300 a podložky QcK+ s exkluzivními motivy populární battle royale hry.

SteelSeries spolupracuje s PUBG také na integraci systému GameSense. Technologie dostupná v softwaru Engine umožňuje hráčům nastavit podsvícení měnící se v závislosti na herních událostech, jako je míra života, počet nábojů ve zbrani a podobně.

SteelSeries Arctis 5 PUBG Edition

Oceňovaný herní headset byl upraven v duchu PUBG. Logo hry je umístěno na flexibilní čelence a design „Winner, Winner, Chicken Dinner“ na náušnících. Arctis 5 nabízí USB připojení, 7.1kanálový zvuk, ClearCast mikrofon a RGB podsvícení. Nabízen bude za doporučenou koncovou cenu 139,99 eur.

SteelSeries Apex M750 TKL PUBG Edition

Klávesnice s redukovaným počtem tlačítek byla navržena zejména pro profesionální hráče a všechny uživatele, kteří potřebují dostatek prostoru pro rychlý a precizní pohyb myši. PUBG verze nabízí několik upravených ikon místo tradičního označení tlačítek. Herní kříž WASD byl ozvláštněn stříbrnými tlačítky s šipkami, escape nahradila ikonická helma a místo čísel 1-5 jsou ikony zbraní. Apex M750 TKL disponuje RGB podsvícením, hliníkovou konstrukcí s vlastními QX2 mechanickými lineárními spínači. Dostupná bude za 149,99 eur.

SteelSeries Rival 310 PUBG Edition

Na modrém podkladu myši Rival 310 se senzorem TrueMove3 je vyobrazeno podsvícené logo hry a typický předmět z PUBG, tzv. AirDrop. SteelSeries Rival 310 bude dostupná za 79,99 eur.

SteelSeries QcK+ PUBG Edition

Na hladký povrch PUBG edice této populární podložky pod myš byla promítnuta hlavní postava hry v pozadí s dvěma mapami Erangel a Miramar. Podložky s rozměry 450 × 400 × 4 mm mají neklouzavou spodní stranu a budou dostupné za 24,99 eur.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře