Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyŠtědrý den v síti O2: stále více lidí posílá přání přes internet

Štědrý den v síti O2: stále více lidí posílá přání přes internet

Každý rok přibývá počet vánočních přání, která lidé posílají přes internet prostřednictvím e-mailů, messengerů a sociálních sítí. O letošním Štědrém dnu tak v síti O2 padl vánoční rekord v objemu přenesených dat.

„Díky našim novým tarifům a rostoucímu podílu chytrých telefonů stoupá datový provoz po celý rok a ani Štědrý den nebyl výjimkou – naši zákazníci využili o 110 % více dat než o loňských Vánocích,“ popisuje tisková mluvčí O2 Lucie Jungmannová.

V úterý 24. prosince síť O2 spojila také 13,4 milionu hovorů a přenesla více než 15,7 milionů SMS. Nejvíce si lidé prostřednictvím mobilů přáli ještě před svátečním obědem – nejvytíženější hodina byla mezi desátou a jedenáctou dopoledne, kdy síť O2 spojila téměř 1,5 milionu hovorů a zpracovala skoro 1,5 milionu odeslaných SMS. I během nejvytíženějších chvil v roce fungovala síť O2 bez problémů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře