Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyRealme pracuje na powerbance a chytrém náramku. Známe také termíny vydání Androidu...

Realme pracuje na powerbance a chytrém náramku. Známe také termíny vydání Androidu 10

Značka Realme, která teprve nedávno vstoupila i na český trh, pracuje na powerbance s podporou rychlého nabíjení VOOC a také na svém prvním chytrém fitness náramku. Prozradil to sám CEO společnosti, Madhav Sheth, v jeho pravidelném pořadu #AskMadhav na YouTube.

Chytrý náramek se do prodeje dostane ještě během první poloviny následujícího roku. Více podrobností o něm už ale nevíme. Souběžně však Realme vyvíjí i svůj první záložní zdroj energie (powerbanku) s podporou superrychlého dobíjení VOOC. V jeho konkrétním případě už ale nebylo prozrazeno vůbec nic: neznáme zamýšlenou kapacitu ani další podrobnosti.

Pořad #AskMadhav ale přeci jenom přinesl ještě jednu zajímavou věc, a to termíny, kdy jednotlivé smartphony značky Realme budou updatovány na nový Android 10.

Realme X2 Pro by měl aktualizaci obdržet v březnu příštího roku, zatímco hůře vybavený Realme 5 Pro již v únoru. To je trochu zvláštní, ale výrobce tím možná něco sleduje. Realme 5, které se na našem trhu již také prodává, obdrží update až v květnu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře