Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkySteampunk Tower sází na taktickou rozvahu i hbité prsty

Steampunk Tower sází na taktickou rozvahu i hbité prsty

Čeká na vás patnáct těžkých misí ve stylové steampunkové grafice, přičemž v každé z nich musíte uchránit svou parní věž od nájezdů nepřátel, kteří ji chtějí za každou cenu zničit.

Steampunk Tower je nová a nutno podotknout, že i docela chytlavá obranná hra pro Android, ve které je vaším úkolem ochránit doly lorda Binghama před imperiálními silami.

Chopíte se ovládání obrovské věže, na níž budete umisťovat různé střílny tak, abyste odolali nepřátelům. Každý kanón má přitom své výhody i nevýhody a je vhodný k likvidaci jiných nepřátel. Proto budete zbraně po plošinách přesouvat často, a podle toho, jací nepřátelé se kde objeví.

Střílny a stejně tak svou věž můžete za vydělané peníze různě upgradovat během bitvy a po skončení každého kola. Kdybyste ovšem nebyli spokojeni, můžete kanóny vylepšit prostřednictvím in-app nákupů.

Steampunk Tower je příjemná oddechovka, která vás zabaví na nejedno zamračené odpoledne. Verze pro systém iOS stojí necelých 20 korun. Pro smartphony a tablety s Androidem je hra ke stažení zdarma.

[appbox googleplay com.chillingo.steampunktower.android.rowgplay]

[appbox appstore id703474367]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře