Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyOslavte mistrovství světa ve fotbale hrou PES MANAGER

Oslavte mistrovství světa ve fotbale hrou PES MANAGER

Mistrovství světa ve fotbale v Brazílii se blíží. Český národní tým sice do bojů o pohár nepostoupil, nyní však dostáváte možnost nepříznivý stav změnit. Stačí si stáhnout hru PES MANAGER.

PES MANAGER je klasický free-to-play manažer, který vás nechá starat se o všechny aspekty hry jednoho fotbalového týmu. Vedle nákupu a prodeje samotných hráčů tak budete zastávat roli trenéra, jenž určuje formace a taktiku týmu při zápasech, ale také tréninkový program mezi jednotlivými utkáními. A zapomínat nesmíme ani na smlouvy se sponzory nebo na prodej lístků.

Na rozdíl od hry Football Manager Handheld 2014 je však PES MANAGER spíše casual záležitostí, které by měl porozumět úplně každý. Ačkoliv se tedy ve hře nabízí dostatek možností, kterak svůj tým ukočírovat k nějakým výsledkům, vše by mělo být přehledné a hlavně zábavné. Zdali se společnosti KONAMI, která za hrou PES MANAGER stojí, podařilo dostát všech slibů, se na vlastní kůži mohou přesvědčit majitelé Androidu a iOS.

[appbox googleplay jp.konami.pesm]

[appbox appstore 849563885]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře