Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyIdeální aplikace pro kutily s Windows Phone? Kam do hobbymarketu!

Ideální aplikace pro kutily s Windows Phone? Kam do hobbymarketu!

Kam do hobbymarketu je nová geolokační aplikace pro mobilní telefony se systémem Windows Phone. Vhod přijde všem zahrádkářům, kutilům a také lidem, kteří zrovna renovují byt nebo staví dům.

Nová aplikace studia SmartBase je rozdělena do skupin dům, byt, zahrada a vše, mezi kterými lze horizontálním tahem prstu jednoduše listovat. U každého obchodu v seznamu (musíte na něj ťuknout prstem) je uveden telefon, adresa, odkaz vedoucí na webové stránky a mapa, která ukazuje, kde se prodejna nachází.

Vývojáři tvrdí, že aplikace neukládá GPS data ani lokálně, ani na serveru, a používá je jen ke zjištění polohy uživatele, a že pracuje s vlastní databází bodů zájmu, které jsou její součástí a automaticky se aktualizují přes Windows Phone Store.

Kam do hobbymarketu je šikovná aplikace, která se snadno ovládá a může se nejednou hodit. Dostupná je ve dvou verzích: placené za 25 korun a zkušební zdarma.

[appbox windowsphone 149b7c23-6204-4ae5-9e93-c4999e44f0a9]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/obihobby/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře