Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyStane se iPhone 6 nejošklivějším telefonem Applu? Podívejte se na nové fotky

Stane se iPhone 6 nejošklivějším telefonem Applu? Podívejte se na nové fotky

Svět oblétly fotografie známé tchajwanské popové hvězdy, herce a závodníka Jimmyho Lina, jak v ruce svírá údajný předprodukční vzorek iPhonu 6. O tom, jak k němu přišel, se nezmiňuje.

Lin není v leakování informací o dosud nepředstavených přístrojích Applu žádný nováček. Už v roce 2010 se pochlubil fotkou, na které pózoval s údajným iPadem mini. Apple svůj zmenšený tablet přitom oficiálně představil až o dva roky později.

Loni pak prozradil design plastového iPhonu 5C. A teď došlo na iPhone 6, nejočekávanější smartphone letošního roku.

Tchajwanská celebrita potvrzuje, že osmá generace iPhonu dostane opravdu větší 4,7palcový displej, přičemž zapínací tlačítko telefonu se kvůli lepší ergonomii přestěhuje z hůře přístupné horní hrany na pravý bok.

Co se týče materiálu krytu, iPhone 6 se navrátí ke kovovým zádům, která byla od iPhonu 4 skleněná, a tedy dost křehká. Nový smartphone přijde také o své přísné hrany, kraje budou zaoblené a hrany nebudou tlačit do dlaně.

Předpokládá se, že iPhone 6 bude oficiálně představen na podzim tohoto roku, nejčastěji se uvádí konec září. Připomeňme, že iPhony 5 a 5S byly představeny 10. září, model 4S měl premiéru 4. října 2011.

1 2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře