Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyAngry Birds Epic je konečně k dispozici pro hráče z celého světa

Angry Birds Epic je konečně k dispozici pro hráče z celého světa

Po několikatýdenním zkušebním provozu, kdy byla Angry Birds Epic dostupná pouze pro skandinávské hráče, přichází na řadu její ostrý start. Hru si tak konečně můžete stáhnout i vy! 

Pokud jste o Angry Birds Epic ještě neslyšeli, dovolte nám malé představení. Jedná se o dlouho očekávanou strategickou hru s RPG prvky, v níž dostanete do rukou hrdiny z předchozích her Rovio Ltd., tedy chrabré ptáky. S nimi se pak vydáte na cestu plnou dobrodružství, na jejímž konci za sebou budete mít stohy pokořených a zostuzených zelených prasat.

Každé dobré RPG stojí na příběhu a ani Angry Birds Epic by v tomto směru nemělo zaostávat, zdaleka největším tahákem hry by však měly být tahové souboje, které vyžadují hromadu usilovného přemýšlení. Angry Birds Epic je free-to-play hra, což znamená, že si ji můžete stáhnout a hrát zdarma. Mikrotransakce ve hře jsou ale docela neodbytné a tak se připravte, že pro peněženku v průběhu hry nejspíše budete muset sáhnout.

[appbox googleplay com.rovio.gold]

[appbox appstore 767319014]

[appbox windowsphone 28fcff8a-b545-487b-ae36-7da1521998df]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře