Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyNext-gen rubačka Godfire: Rise of Prometheus vychází 19. června

Next-gen rubačka Godfire: Rise of Prometheus vychází 19. června

Godfire: Rise of Prometheus se za nic nestydí a už od samého začátku o sobě tvrdí, že patří do nové generace videoher pro mobilní zařízení. Kdo si libuje v nadupané grafice a soubojích s bájnými monstry, ten si může do kalendáře zapsat datum 19. června. V tento den totiž hra celosvětově vychází.

Novinka od vývojářů z Vivid Games, autorů Real Boxing, je výrazně inspirována řeckou mytologií. Hraní bude probíhat z třetí osoby (kamera za postavou) a budete bojovat s plno monstry. Hlavním hrdinou je samotný Prometheus, se kterým se pokusíte získat oheň samotných bohů. Nebudete to mít ale vůbec lehké.

Ve hře se půjde volně pohybovat krajinou, ale když potkáte nepřítele, a že jich bude, hra se přepne do soubojového systému.

Godfire: Rise of Prometheus běží na Unreal Enginu 3, což je samo o sobě zárukou kvalitního vizuálního zpracování. Sympatický je i fakt, že nás vývojáři nebudou nutit do otravných mikrotransakcí, půjde totiž o placený titul.

Už příští čtvrtek se mohou těšit majitelé přístrojů s iOS a Androidem.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře