Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyChytré hodinky LG G Watch budete často dobíjet, prozradila dokumentace

Chytré hodinky LG G Watch budete často dobíjet, prozradila dokumentace

Přestože prodej chytrých hodinek LG G Watch odstartuje až za několik týdnů, už nyní máme k dispozici jejich téměř kompletní specifikaci. Podělil se s námi o ní twitterový účet @upleaks.

Z technické dokumentace vyplývá, že stěžejním prvkem připravovaných hodinek se stane TFT displej úhlopříčky 1,65 palce s rozlišením 280 × 280 obrazových bodů. Pro aplikace a samotný systém Android Wear budou vyhrazeny 4 GB uživatelské paměti. Součástí nositelného příslušenství jsou dále akcelerometr, krokoměr a senzor okolního osvětlení.

Celková hmotnost G Watch včetně akumulátoru činí 61 gramů. Baterie s kapacitou 400 mAh na jedno nabití zaručí výdrž až 36 hodin – jde o údaj v pohotovostním režimu. Nebudeme nijak zastírat, že jde o žalostnou hodnotu, snad na tom modely Moto 360 a iWatch budou lépe. Na sto procent kapacity se baterie dobije za méně než dvě hodiny. To také není žádný zázrak.

Na představení LG G Watch si ještě musíme počkat. Konference Google I/O, kde by si mohly odbýt premiéru, začíná 25. června.

¨51

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře