Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyStahujte Game Ready ovladače pro hru Zombie Army: Dead War 4

Stahujte Game Ready ovladače pro hru Zombie Army: Dead War 4

Nejnovější GeForce Game Ready 442.19 WHQL ovladače podporují tituly Zombie Army: Dead War 4, Apex Legends: Season 4 a Metro Exodus: Sam’s Story a navíc i rozšířují program G-SYNC Compatible o tři nové monitory.

​Metro Exodus: Sam’s Story je zásadní rozšíření pro původní hru, která se stala jedním z nejdůležitějších titulu s podporou ray tracingu. Majitelé GeForce RTX se tedy mohou těšit na osvětlení pomocí global illimination a emissive lighting, vykreslované touto technologií. Opět nechybí ani podpora DLSS.

Nové ovladače také rozšiřují program G-SYNC Compatible o monitory ASUS VG259QM, Dell AW2521HF a LG 34GN850. V rámci programu spolupracuje společnost Nvidia s OEM výrobci za účelem validace monitorů s podporou AdaptiveSync protokolu. Displeje, které touto validací projdou, získají označení „G-SYNC Compatible“. Jejich úplný seznam naleznete zde.

V předchozích ovládacích byly představeny dvě nové funkce NVIDIA Control Panel: Max Frame Rate pro optimalizaci výkonu a spotřeby a Variable Rate Supersampling (VRSS), která zlepšuje kvalitu obrazu ve VR hrách. Díky nejnovějším ovladačům jsou nyní vylepšeny na základě zpětné vazby od uživatelů. Max Frame Rate nyní nabízí rozsah FPS od 20 do 1000 a VRSS je nyní možné aktivovat na záložce nastavení „Global“, čímž se zpřístupní ve všech podporovaných hrách.

Ovladače GeForce Game Ready 442.19 WHQ stahujte ze stránek Nvidie nebo prostřednictvím GeForce Experience.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře