Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyStahujte: Epic Games Store rozdává hru Minit zdarma!

Stahujte: Epic Games Store rozdává hru Minit zdarma!

Je před námi víkend a to znamená jediné – zveřejněna byla nová nabídka herního obchodu Epic Games Store. Po Metru 2033 Redux a relaxačním Everything přišel na řadu unikátní titul Minit, který je inspirován sérií Legend of Zelda.

Minit je hra jako žádná jiná. Děj se točí kolem toho, že hlavní hrdina, který získá prokletý meč, vždy do šedesáti sekund umře a probudí se ve své posteli. Po minutových vstupech se tak prokousáváte dál zajímavým příběhem.

Nezačínáte ale úplně začátku, všechny položky, důležité pro dokončení hry, zůstávají totiž ve vašem inventáři. Minit má vskutku oldschoolový vizuál a je to právě grafické zpracování, která hře dodává neopakovatelný ráz.

Odkaz pro stažení hry na Epic Store je zde. Pokud si titul Minit přidáte do knihovny, už navždy zůstane váš. Závěrem podotýkáme, že ke hraní je třeba stáhnout klienta Epic Games Launcher.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře