V Praze dnes startuje nová služba UberXL. Sveze až šest osob


V Praze dnes startuje nová služba UberXL. Sveze až šest osob

Uber od dnešního rána v české metropoli nově nabízí jízdy pro skupinky až šesti osob. Ty rychle a bezpečně sveze nová speciálně jim určená služba UberXL. Ocení ji především typicky větší rodiny, skupinky kamarádů a zkrátka všichni ti, kteří během každodenních přesunech uvítají o fous větší prostor.

UberXL může přijít vhod (a to nejen finančně) i přátelům nebo kolegům z práce, kteří by se jinak při cestě museli rozdělit do dvou standardních vozů. Tak například zatímco cesta z centra do pražské ZOO UberXL přijde na přibližně 260 Kč, klasická služba UberX by skupinku ve dvou autech vyšla na zhruba 320 Kč. Navíc i v případě UberXL mohou cestující využít oblíbenou speciální funkci a pohodlně si rozdělit jízdné mezi sebou.

„Od uvedení Uberu do Prahy před pěti lety jsme s růstem uživatelů služby zaznamenávali značný zájem o různá řešení pohotové a cenově výhodné dopravy, a proto neustále pracujeme na zlepšení a rozšíření možností v naší nabídce,“ řekl Ash Kebriti, generální manažer Uber pro střední a východní Evropu, ke spuštění služby

Skvělou funkcí, kterou službu dělá ještě atraktivnější, je i možnost, že uživatelé služby UberXL mohou také využít nástup jednotlivých osob na různých místech, když si před objednáním nastaví přesné místo zastávky.

Po spuštění služby UberXL mají tak nyní cestující v Praze možnost výběru již ze čtyř typů služeb: UberX, UberXL, Select a Black.

Jak si rozdělit jízdné

· Během cesty si otevřete podrobnosti o jízdě.
· Vyberte možnost „rozdělit jízdné“.
· Vyberte ze svých kontaktů jména osob, které chcete přidat.
· Přímo v aplikaci uvidíte, kteří z nich přijali vaši výzvu k platbě.
· Jakmile všichni přijmou, jste za vodou!
· Rozdělení jízdného platí pouze u digitálních plateb jako kreditní kartou apod.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: V Praze dnes startuje nová služba UberXL. Sveze až šest osob


  1. goodbodyt

    pro uber tady jezdej prevazne ilegalni muslimove, uzbeci, nikdo jinej by to za mene jak minimalni mzdu nedelal.

    to ze uber neco oznami, je jen marketingovej tah, aspon bude moct uzbek zabit, stajne jako u Boltu/Taxify, vic pasazeru , nez jednoho. ale o tom se v novinach neodctes.

    skusny lidi a inteligentni v praze pouzivaj liftago, coz je bezne taxi, jen pres appku. dementi, fetaci a socky, to je jediny co uberu aktualne zustalo.

    liftage ma velice odbre naslapnuto ty podivnou korporaci vlastnenou buhvikym a pouzivajicicm nelegelni zamestnavani, vystipat z prahy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.