Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyStáhněte si z Windows Phone Storu perfektní aplikaci Perfect FlashLight na svícení...

Stáhněte si z Windows Phone Storu perfektní aplikaci Perfect FlashLight na svícení zdarma!

Na Windows Phone Store se nachází spousta aplikací na svícení, jen jedna z nich je ovšem perfektní. Jmenuje se příznačně Perfect FlashLight a na své WP smartphony si ji můžete stáhnout zcela zdarma. Ptáte se, co tak zvláštního dovede? 

Vedle samotného svícení jde samozřejmě o široké možnosti nastavení. Prostřednictvím aplikace lze zasílat zprávy v morseovce a kdybyste se náhodou ocitli v život ohrožující situaci, můžete ji nastavit tak, aby automaticky vysílala kód SOS. V život ohrožujících situacích by vám pak mohl pomoci i zabudovaný kompas, který vás hravě dokáže vyvést i z hlubokého pralesa.

Co se týče klasických funkcí, tam potěší hlavně možnost jednoduše a rychle měnit barvu baterky, zakázat spořič obrazovky během používání aplikace, nebo srandičky typu simulování stroboskopu. Aplikace Perfect FlashLight toho však umí ještě mnohem více. Nejlepší bude, abyste si ji vyzkoušeli na vlastní kůži. Ostatně jak už jsme řekli, aplikace je zcela zdarma.

Perfect Flashlight je k dispozici pro zařízení s Windows Phone 8 a Windows Phone 8.1.

perfect-flashlight-windows-phone

perfect-flashlight-windows-phone2

[appbox windowsphone 44e0d6d6-4d37-46be-bf28-8af1211e5af5]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře