Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyAplikace The Guinness World Records vás nechá sledovat na video zachycené světové...

Aplikace The Guinness World Records vás nechá sledovat na video zachycené světové rekordy!

Pokud máte chuť na sledování nejrychlejších, nejpomalejších, největších, nejmenších, nebo třeba nejbizarnějších věcí na světě a u sebe nosíte smartphony s Windows Phone, vaše oči právě zabloudily na to správné místo! Ve Windows Phone Store se totiž objevila aplikace The Guinness World Records jejímž prostřednictvím můžete listovat a sledovat ty nejzajímavější rekordy napříč všemi kategoriemi.  

Guinessova kniha rekordů mnohdy zahrnuje tak bláznivé rekordy, že jim člověk jen těžko věří. Aplikace The Guinness World Records přitom hravě prokáže jejich pravost. Přináší totiž spoustu videí, která zachycují buď vytváření rekordu, nebo produkt, který je rekordem sám o sobě. V aplikaci se tak můžete podívat na nejmenší automobil na světě, ale také shlédnout největší LEGO sbírku a podobně.

Všechny rekordy v aplikaci jsou přitom velmi přehledně řazené a tak se během pár sekund vždycky dostanete k tomu, co právě hledáte.

Aplikace The Guinness World Records je k dispozici pro smartphony s Windows Phone a to zcela zdarma. Tak neváhejte a rychle po ni sáhněte, nabídka se nemusí opakovat.

guiness-1

guiness-2

[appbox windowsphone 15336f02-074c-43db-bd52-f884dc27f7e7]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře