Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyStáhněte si tapety z dosud nepředstaveného telefonu HTC One M9+

Stáhněte si tapety z dosud nepředstaveného telefonu HTC One M9+

O chytrém telefonu HTC One M9+, který bude představen začátkem dubna na tiskové konferenci v Pekingu, už víme skoro vše. Unikly hardwarové parametry, oficiální produktové snímky a na webu se objevily i fotografie samotného zařízení. Vývojář z fóra XDA s přezdívkou MaximusHD má dokonce k dispozici i wallpapery z očekávané novinky HTC.

Jestliže chcete mít nové tapety i ve svém mobilu, můžete si je v plném rozlišení stáhnout z tohoto odkazu. Celkem je jich k dispozici šestnáct a některé jsou velmi zdařilé.

Smartphone HTC One M9+ si odbude světovou premiéru 8. dubna na speciální mediální akci v Pekingu. Kromě 5,2palcového QHD (Quad HD) displeje s rozlišením 1 440 × 2 560 px má nabídnout čipset MediaTek MT6795T s osmijádrovým 64bitovým procesorem a grafickým čipem PowerVR 6200, doplňovat jej mají 3 GB operační paměti.

Na zádech telefonu najdeme dvojitý fotoaparát skládající se ze snímačů s rozlišeními 20,7 a 2,1 megapixelu. Přední kamerka s rozlišením čtyři megapixely vyhoví milovníkům autoportrétů.

Cena nového HTC bude podle všeho hodně vysoká. Telefon by se na tuzemském trhu mohl začít prodávat za více než 20 tisíc korun.

one

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře