Pondělí, 22 dubna, 2024
DomůNovinkykSafe: Chytrá plechovka, která vám pomůže změnit život

kSafe: Chytrá plechovka, která vám pomůže změnit život

Na Kickstarteru se objevil projekt, který vám pomůže k lepšímu životu. Jedná se o chytrou plechovku s automatickým uzamykáním, do níž si můžete vložit předmět, který byste vy či vaše děti neměli dostat do ruky. 

Chytrá plechovka kSafe dokáže v bezpečí uchovat cigarety, dálkové ovládání, cukrovinky a další drobné předměty aktuální spotřeby a to buď na předem danou dobu, jako je například 12 hodin, nebo až do chvíle, kdy se vám podaří splnit předem stanovený cíl. Tím mohou být například ušlé kilometry, či spálené kalorie, nebo cvičením v posilovně strávené hodiny.

Abyste si mohli nastavit cíle pro odemknutí plechovky, bude s kSafe dodávána mobilní aplikace pro Android a iOS.

Ačkoliv zařízení dostalo podporu v pořadu Shark Tank, což je americká obdoba pořadu Den D, nyní se uchází o přízeň fanoušků na Kickstarteru. Přispěvatele zde žádá o 50 000 dolarů, přičemž přes 42 000 dolarů už bylo vybráno. Prostřednictvím Kickstarteru si kSafe můžete „předobjednat“ za 79 dolarů, jakmile se plechovka dostane do prodeje, vyjde vás na 139 dolarů. Když všechno půjde podle plánu, do obchodů se kSafe dostane během října tohoto roku.

https://www.youtube.com/watch?v=TN9a_wA9nhg

Zdroj: Kickstarter

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře