Stáhněte si devět nových her pro PC od studia Gamestylus


Stáhněte si devět nových her pro PC od studia Gamestylus

Více než 1,4 milionu hráčů z celého světa si již zdarma stáhlo adventure hru Alice a Polepšovna pro čarodějky – a nyní tuto příležitost mají i uživatelé PC. Studio GameStylus, které hru vyvinulo, totiž tuto hru, a s ní i osm dalších adventur, portovalo z mobilních zařízení právě na PC.

Letos je tomu 20 let od chvíle, kdy byla firma vyvíjející adventure hry, Sierra On-Line, prodána společnosti Havas Interactive. Celá jedna generace hráčů se tak narodila až po éře největší slávy tohoto herního žánru. Že o něj hráči stále mají zájem, ukazuje i úspěch adventure hry Alice a Polepšovna pro čarodějky, která právě přichází i na počítače. A s ní i osmička dalších titulů.

Kromě již výše zmíněné Alice a Polepšovny pro čarodějky jsou to i další dva díly série o mladé čarodějnici Alici a také série Lovci vesmírných pokladů, Mutanti vs. Vyvolení a Ostrov šestnácti sester. První díl každé ze sérií je zdarma, další díly pak dostupné za symbolické částky od 31 do 45 Kč.

Všechny hry jsou multijazyčné a jsou mimo jiné i v češtině. Ke stažení je najdete ve Windows Store zde.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Stáhněte si devět nových her pro PC od studia Gamestylus
Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.