Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyMaskot metalové kapely Iron Maiden usedá do kokpitu Spitfire

Maskot metalové kapely Iron Maiden usedá do kokpitu Spitfire

Turné skupiny Iron Maiden The Legacy of the Beast European Tour je v plném proudu a stejně tak se dobře rozjíždí spolupráce mezi britskou metalovou legendou a studiem Wargaming. Počítačová hra World of Warplanes se objevila s letadlem Spitfire na pódiu ve skladbě Aces High a nyní se tento kultovní letoun (AA 853) objevuje i ve hře, aby si jeho kvality vyzkoušeli i hráči.

„Wargaming a Iron Maiden společně sdílí svoje vášně. Naše spolupráce zahrnuje nadšení pro rychlá letadla a hudební šikovnost,“ vysvětluje spojení mezi tvůrci hry a skupinou Iron Maiden marketingový ředitel World of Warplanes Al King. „Chcete-li pracovat společně s týmem Maiden a přinést na koncerty světového turné takový mistrovský kousek, pak je to nejen příležitost, ale také velká zodpovědnost.“

Od 6. srpna do 13. srpna se hráči budou moci zúčastnit skutečně velkého maratonu, na jehož konci přijde odměna v podobě the Supermarine Spitfire Mk Vb IM. Tento válečný pták dostane navíc ve hře skutečně ikonického pilota. Nebude jím nikdo jiný než maskot Eddie, který kapelu provází od jejich počátků. A to samozřejmě nebude všechno, na „zázraky“ spojené s Iron Maiden fanoušci narazí i ve svém hangár – pět úrovní na cestě ke kultovnímu Spitfiru a jeho pilotovi, taková je cesta, kterou před sebou mají nyní fanoušci World of Warships. A to ještě není všechno!

Zpěvák Bruce Dickinson navíc přichází s s finální epizodou Warplanes Diaries s příběhem tohoto slavného letadla.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře