Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyStáhněte si aplikaci k Mistrovství světa v hokeji 2012

Stáhněte si aplikaci k Mistrovství světa v hokeji 2012

Květnové mistrovství světa v ledním hokeji je již v plném produdu a mnozí z vás asi fandí českému, potažmo slovenskému, týmu. Pro Android a iOS si můžete stáhnout zdarma oficiální aplikaci, díky které o nic důležitého nepřijdete.

Po instalaci budete muset odsouhlasit obchodní podmínky a poté na vás již čeká první spuštění aplikace. Ta je určena nejen k sledování právě probíhajícího turnaje mužů, ale obsahuje i výsledky z mistrovství světa v hokeji žen a juniorských turnajů.

Program vám servíruje aktuální online výsledky, rozpis zápasů a jednotlivé soupisky týmů. A nechybí ani profily jednotlivých hráčů. O všem nejdůležitějším, tedy o stavu zápasů, jste pak informováni formou push notifikací.

Jak už jsme zmiňovali v úvodu, aplikaci 2012 IIHF WM si můžete stáhnout zdarma. Asi vás nepotěší absence české lokalizace, ale myslíme si, že to zase takový problém není.

2012 IIHF WM pro Android
2012 IIHF WM pro iOS

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře