Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkySpekulace: Samsung Galaxy Note 4 se začne prodávat 15. září

Spekulace: Samsung Galaxy Note 4 se začne prodávat 15. září

Na webu se objevila fotografie údajného prodejního balení tabletomobilu Galaxy Note 4. Ten podle nepotvrzených zpráv nabídne špičkovou výbavu, ve které nebude chybět QHD displej a procesor Snapdragon 805.

Fotografii krabičky očekávaného přístroje uveřejnil server gsmarena.com. Balení má obvyklý obdélníkový tvar. Na šedém povrchu, který pravděpdobně odkazuje na použití kovu, je umístěn samotný phablet s trojicí tlačítek (dvě senzorová a jedno mechanické) a vidět můžete také název výrobce.

Mnohem zajímavější je však skutečnost, že Galaxy Note  4 zobrazuje datum 15. září. Přitom už od minulého týdne, kdy Samsung obeslal redakce vybraných médií, víme, že tisková konference v Berlíně se uskuteční 3. září. Patrně se tedy jedná o indícii, kdy se phablet začne prodávat.

Samsung Galaxy Note 4 by měl patřit k tomu nejlepšímu, co se letos na pultech obchodů objeví. V jeho předpokládané výbavě nechybí 5,5palcový displej s QHD rozlišením 1 440 × 2 560 pixelů, procesor Snapdragon 805 nebo Exynos 5433 a šestnáctimegapixelový fotoaparát.

Očekávat údajně můžeme také snímač srdečního tepu, čtečku otisků prstů, podporu LTE, 3 GB RAM a po vzoru Galaxy S5 certifikaci IP67. Phablet tedy bude možné utopit ve vodě a on bude dál fungovat.

10082014.jpg

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře