Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyPrůzkum: Češi SMSkují i během milostných hrátek

Průzkum: Češi SMSkují i během milostných hrátek

Zdá se to neuvěřitelné, ale Češi neodkládají mobilní telefon ani při intimních chvílích s partnerem. Pět Čechů ze sta dokonce přiznává, že když jim někdo volá nebo píše SMS, milostný akt přeruší a podívají se, kdo je shání. Vyplývá to z průzkumu, který pro virtuálního operátora Tesco Mobile připravila agentura Factum Invenio.

„Někteří jdou dokonce tak daleko, že s rukou pod postelí na zprávu odpoví, aby o tom partner nevěděl,“ komentuje výsledky průzkumu Branko Gugleta, marketingový ředitel Tesco Mobile. Ale i těch 55 % Čechů, kteří volání nebo došlou SMS zprávu pouze zaregistrují, se podle svých slov snaží milostný akt urychlit, aby se mohli podívat, kdo je sháněl a co jim chtěl. Pouze čtvrtina Čechů vědomě odkládá mobil na takové místo, aby je při intimních chvílích nevyrušoval.

Není divu, že partneři jsou často doslova alergičtí na to, když ten druhý nepustí mobil z ruky. „Jak muži, tak ženy přiznali, že na mobil svého partnera žárlí, protože mu často věnuje větší pozornost, než jim,“ říká Branko Gugleta. Mobil tak někdy stojí nejen za rozpadem vztahu, ale Češi ho často využívají přímo k rozchodu. 5 % dotázaných se už někdy rozešlo s partnerem po telefonu a celých 15 % dokonce prostřednictvím SMS.

A když si Češi přijdou osamělí a nemají intimního partnera, zavolají si na erotickou linku. Šest procent dotázaných přiznalo, že už uvažovalo o tom, že této služby využije, a dva Češi/Češky ze sta ji dokonce pravidelně využívají. Kvůli zvýšenému tarifu těchto služeb se však snaží o co nejrychlejší „odbavení“.

Young couple in bed, woman asleep, man using mobile phone, night

Zdroj: TZ Tesco Mobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře