Pátek, 7 června, 2024
DomůNovinkySpekulace: Nová Motorola Moto X+1 nabídne duální reproduktory

Spekulace: Nová Motorola Moto X+1 nabídne duální reproduktory

Kromě výkonnějšího procesoru, většího displeje a fotoaparátu s vyšším rozlišením, nová Motorola Moto X+1 bude mít také dva reproduktory umístěné v horní a dolní části přední strany. Prozradil to render, který na svých stránkách uveřejnil server 9to5mac.

Podívejte se na budoucí vlajkovou loď amerického výrobce na novém obrázku. I přes své nízké rozlišení render zřetelně ukazuje tenký postranní rámeček a duální reproduktory umstěné v přední části telefonu.

Celkem zarážející je, že smartphone postrádá přední fotoaparát pro autoportréty. Je těžké uvěřit tomu, že by Motorola do svého top modelu neintegrovala čelní kameru. Více snad budeme vědět už dnes večer.

Podle některých spekulací si totiž chytrý telefon Moto X+1 premiéru odbude na úvodní keynote konference I/O. Výbava nového top modelu značky Motorola má obsahovat čtyřjádrový procesor Snapdragon 800, 5,2palcový displej s Full HD rozlišením a dvanácti megapixelový fotoaparát.

screen-shot-2014-06-25-at-2-55-09-am

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře