Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkySpeciální pozdro Yellow Jacket promění váš iPhone na elektrický paralyzér

Speciální pozdro Yellow Jacket promění váš iPhone na elektrický paralyzér

Na veletrhu CES byl představený ochranný kryt pro telefony iPhone, který má v sobě zabudovaný elektrický paralyzér. Poslouží jako účinná obrana v případě přepadení zároveň i jako externí zdroj energie. Na jedno nabití je možné provést až 50 útoků anebo dvakrát dobít připojený smartphone.

Příslušenství Yellow Jacket umožňuje naplno využít moment překvapení a odrazit případný útok co nejefektivnějším způsobem.

Paralyzér si hravě poradí s útočníkem jakékoli velikosti a způsobí mu bolestivé křeče. Výrobce uvádí sílu 950 000 voltů a 1,3 mA. Obal Yellow Jacket je také vybavený několika stupni ochrany a potažený gumou, která uživatele chrání před nechtěným el. výbojem.

Speciální pouzdro pro iPhone se bude prodávat za 149 dolarů, v přepočtu za 3000 korun, což je o 50 dolarů více než u první generace. Ta však nabízela menší výkon – 650 000 voltů.


Zdroj: TheVerge

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře