Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySamsung prozradil detaily o produktech Galaxy S5, Galaxy Note 4 a Galaxy...

Samsung prozradil detaily o produktech Galaxy S5, Galaxy Note 4 a Galaxy Gear 2

Korejský výrobce chystá návrat ke kořenům a v případě chystaného Galaxy S5 se proto zaměřil na displej a povrchovou úpravu zadní strany. Vyplývá to z rozhovoru viceprezidentky společnosti Samsung Lee Young Hee pro noviny Bloomberg.

Neměla by se tak opakovat situace z loňského roku, kdy se model Galaxy S4 na první pohled od předchozího Galaxy S III lišil jen minimálně a vysloužil si za to oprávněnou kritiku.

Zda „es pětka“ bude vybavena snímačem pro snímání duhovky, anebo senzorem dotyků prstů, jak se dříve spekulovalo, v rozhovoru nezaznělo. Samsung údajně zvažuje obě možnosti.

Spolu s uvedením Galaxy S5 na trh mohou uživatelé v prodeji očekávat i vylepšené hodinky Galaxy Gear 2. Nabídnou více funkcí a nový design – ten původní byl dle mého subjektivního názoru strašný.

Na IFA 2014 se pak představí nová generace tabletofonu Note s třístranným displejem, který umožní zobrazení notifikací na boční části, prozradil dále vysoce postavený zaměstnanec Samsungu.

samsung

Zdroj: Bloomberg

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře