Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyNokia Lumia 929 Icon o sobě znovu dává vědět

Nokia Lumia 929 Icon o sobě znovu dává vědět

Oficiální webové stránky amerického operátora Verizon s předstihem odhalily další informace o připravovaném smartphonu Nokia Lumia 929. Kromě prodejního názvu byly zveřejněny i oficiální produktové fotografie a znovu potvrzeny hardwarové specifikace.

Nokia Lumia 929 bude mít ve výbavě pětipalcový displej s rozlišením Full HD 1080 × 1920 pixelů, 2 GB operační paměti a čtyřjádrový procesorem Qualcomm Snapdragon 800 s frekvencí 2,2 GHz. PureView fotoaparát nabídne rozlišení 20 megapixelů a také optickou stabilizaci obrazu.

Vestavěná uživatelská paměť bude mít kapacitu 32 GB, ale prozatím se neví, zda bude dále rozšiřitelná pomocí paměťových karet.

Smartphone pak bude napájet akumulátor s kapacitou 2510 mAh. Designem se připravovaná Nokia Lumia 929 Icon podobá již prodávaným starším modelům finského výrobce.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/iconlumia929/“/]

Zdroj: GSMArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře