Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkySoutěžTip: Soutěžte a vyhrajte s novou mobilní aplikací

SoutěžTip: Soutěžte a vyhrajte s novou mobilní aplikací

Soutěžíte rádi? Myslíte, že je vám náhoda nakloněna nebo by alespoň ?konečně? mohla být? Zajistěte si pravidelný zdroj soutěží o zajímavé a různorodé výhry ze všech oblastí: od kuchyňského nože, přes zajímavou knihu, návštěvu kadeřníka či maséra, televizi, až po zájezd k moři či auto.

Hlavní výhodou mobilních aplikací je, že je máte téměř neustále u sebe. Pokud bude vypsána nová soutěž, aplikace vás na ni ihned po připojení k internetu upozorní, stejně jakoby vám přišla nová sms. Máte tedy přehled a o žádnou zajímavou soutěž nepřijdete. Soutěže budou z různých oblastí a vy sami si vyberete, které se chcete zúčastnit.

Vyplnit ji můžete, když čekáte na autobus, jste v čekárně u doktora, nebo prostě ve volné chvíli. Až se opět připojíte, aplikace automaticky vše zpracuje a odešle. Tím se zařadíte do slosování. Když se na vás usměje štěstí a vyhrajete, budete opět upozorněni zprávou. Poté stačí vyplnit adresu, kam má výhra putovat.

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře