Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinky13letý klučina naprogramoval jednoduchý tweak Accelerate, který dramaticky zrychluje animace v iOS...

13letý klučina naprogramoval jednoduchý tweak Accelerate, který dramaticky zrychluje animace v iOS [jailbreak]

Animace v operačním systému iOS jsou zdlouhavé a nudné. Pojďme to společně změnit. Stačí maličkost, mít jailbreaknuté zařízení a nainstalovaný šikovný tweak s názvem Accelerate, který naprogramoval třináctiletý vývojář s přezdívkou SuperDev. Ke stažení je v obchodě Cydia zcela zdarma.

Accelerate je druhá generace tweaku ClockWind, o němž někteří z vás už možná slyšeli, která přináší ještě větší možnosti. Uživatel může nastavovat rychlost animací v 23 krocích, které jsou vtipně pojmenovány po komiksových hrdinech, kreslených postavičkách či rychlých závodních vozech.

A tak zatímco při nastavení kroků Warp Speed, Ultraman! či Ferrari budou animace sotva postřehnutelné, s Homerem Simpsonem jako byste se vrátili v čase. V nastavení také můžete navolit, aby tweak fungoval pouze při zavírání/otevírání aplikací, při vyvolání lišty se spuštěnými aplikacemi (multitaskingu) a tak podobně.

Nový tweak je stejně jako revoluční přepínač aplikací – Auxo, o kterém jsme psali zde, umístěn v repozitáři BigBoss a ke stažení zdarma. Pokud jste se až dosud jailbreaku snažili vyhýbat, tohle vás možná přesvědčí, abyste zatuchlou vězeňskou celu nakonec rychle opustili.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře