Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyDnes vyjde legendární Alien Breed pro Android. Je čas vetřelecké rase nakopat...

Dnes vyjde legendární Alien Breed pro Android. Je čas vetřelecké rase nakopat zadnice!

Pro všechny z vás, kteří si libujete v děsivé akci a atmosféře, která by se dala krájet, máme dobrou zprávu. Za několik málo hodin si už budete moci stáhnout legendární titul Alien Breed, jenž bodoval před lety skvělou hratelností a atmosférou vypůjčenou z Vetřelců.

Alien Breed pro Android mohli hrát do dnešního dne pouze majitelé přístrojů, které mají přístup do služby PlayStation Mobile, dříve známé jako PlayStation Suite (u nás a na Slovensku není dostupná).

I na malých displejích smartphonů hra boduje s atmosférou, jako za starých časů. Stísněné chodby, všudypřítomný strach a monstrum, které má místo krve kyselinu, ani po letech neztratili nic ze své děsivosti.

Klasický pohled shora zůstal, výraznějších změn nedoznala ani grafiku ? stará dobrá škola na vás dýchá prakticky z každého pixelu.

Hra nabízí obsah Alien Breed, Alien Breed Special Edition a také zbrusu 4 nové levely. K dispozici jsou dva režimy: klasický a vylepšený. První přináší původní oldschoolovou grafiku, hudbu a ovládání. Druhý pak kompletně vylepšuje vše.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře