Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkySoutěž #P8NocniSvet je v plném proudu. Pošlete svou noční fotku a vyhrajte...

Soutěž #P8NocniSvet je v plném proudu. Pošlete svou noční fotku a vyhrajte 100 000 Kč

V České republice nadále pokračuje projekt #P8NocniSvet, jehož cílem je dokázat, že fotografování se smartphony má rovněž své vlastní kouzlo a kulturu, a že prostřednictvím těchto přístrojů lze vytvořit umělecká díla. Uzávěrka soutěže je 9. září, takže na focení máte ještě dost času. V polovině září se pak v Praze uskuteční vernisáž vítězných snímků se jmény jejich autorů.

V soutěži zaměřené na noční fotografii mohou účastníci vyhrát řadu cen. Počínaje chytrými telefony Huawei P8 a elektronickým příslušenstvím, přes účasti na workshopech profesionálních fotografů, ale také lákavou finanční odměnu 100 000 Kč nebo zájezd do Číny.

Soutěže se může zúčastnit naprosto každý, kdo splní následující pravidla: jednat se musí o noční fotografii pořízenou smartphonem na některé z následujících tří témat: město a architektura v noci, příroda v noci, pohyb a performance v noci (noční život, festivaly, kluby).

Vaše nejpovedenější snímky můžete nahrávat prostřednictvím webu www.P8NocniSvet.cz, sociálních sítí Twitter a Instagram vždy s hashtagem #P8NocníSvet. Počet soutěžních fotografií na jednoho uživatele není omezen.

5as

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře