Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkySorry, my bychom vám to nikdy neudělali. LG si utahuje z nedostupnosti...

Sorry, my bychom vám to nikdy neudělali. LG si utahuje z nedostupnosti Galaxy Note 5

LG letos už svůj top model představilo. Proto bedlivě sleduje konkurenci, aby každou maličkost využilo ve svůj prospěch. Není to nic překvapivého, už dříve zesměšňovalo iPhony. Tentokrát je středem pozornosti Samsung a jeho nový phablet Galaxy Note 5.

Jihokorejský výrobce prostřednictvím svého zastoupení na Twitteru uveřejnil jázlivý obrázek s textem: „Každému, kdo si udělal poznámku do kalendáře. Sorry. My bychom vám to neudělali“ (To everyone that marked a note on their calendar. Sorry. We’d never do that to you). V kalendáři je u 21. srpna navíc ještě označena událost „No Notes“.

Samsung začne Galaxy Note 5 prodávat již zítra, ale pouze na vybraných trzích v Asii a Spojených státech amerických. V Evropě nový phablet prodávat zatím neplánuje. Na starém kontinentě místo něj zákazníkům nabídne model Galaxy S6 edge+ bez dotykového pera S Pen a některých softwarových vychytávek.

Skalní příznivci přerostlého zápisníku kvůli tomu jsou hodně zklamaní. Nedivíme se jim…

CMyLPdvUwAA_nQ4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře