Sony prodalo přes 60 milionů konzolí PlayStation 4


Sony prodalo přes 60 milionů konzolí PlayStation 4

V lednu se k nám donesla informace, že Sony s konzolí PS4 překročilo hranici 53 milionů prodaných kusů. Sotva jsme se stihli rozkoukat a už firma pokořila další milník. Na E3 bylo oznámeno, že PlayStation 4 překonal laťku 60 milionů kusů. Údaj je platný k 11. červnu.

Sony si tedy může gratulovat. Oproti naposledy publikovaným 53 milionům na začátku roku došlo k nárůstu o 7 milionů, celoživotním prodejům předešlé generace PS3 (85 milionů) se nicméně zatím PS4 neblíží.

Prodeje softwaru určeného pro systém PS4, v jehož popředí stojí titul Horizon: Zero Dawn, jsou podle japonského elektronického giganta rovněž velmi vysoké – v prodejnách po celém světě a prostřednictvím digitálních stažení z obchodu PlayStation Store se prodalo více než 487,8 milionu her.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Sony prodalo přes 60 milionů konzolí PlayStation 4


  1. Pavelvy

    V konzolích Sony vede, ale v telefonech se snad stane jedničkou Huawei 🙂Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.