Špičkové HTC U11 v prodeji. Jaká je cena?


Špičkové HTC U11 v prodeji. Jaká je cena?

HTC sice už letos uvedlo špičkový model U Ultra, skutečným top modelem letošního roku je ale nástupce loňské „desítky“. Jmenuje se U 11 a od včerejšího dne je oficiálně dostupný v České republice.

Jednosimkartová verze HTC U11 v barvách Amazing Silver a Brilliant Black se prodává u operátora O2 a v běžné prodejní síti za doporučenou cenu 19 990 Kč. DualSIM varianta je o pět korun dražší a k zakoupení na e-shopu HTC.com, navíc se nabízí i ve variantě Sapphire Blue a v létě přibude ještě červená verze Solar Red.

HTC 11 dostalo výbavu, kterou zatápí nejlepším modelům na trhu. V jeho výbavě najdeme 5,5palcový QHD displej, který je vsazen do precizně zpracovaného kovového těla – to navíc obepíná speciální rámeček, s jehož pomocí lze gesty telefon ovládat. Funguje to i v rukavicích nebo s mokrýma rukama, HTC 11 prostě rozeznává sílu stisku.

Novinka používá procesor Snapdragon 835 společně s novou generací GPU Adreno a 4 GB RAM. Co se fotoaparátu týče, i ten má špičkové ambice. Rozlišení je dvanáct megapixelů, světelnost je f/1.7 a nechybí optická stabilizace obrazu.

Co se další výbavy týče, HTC U11 je odolné vůči vodě a prachu (IP67), jeho baterie má kapacitu 3 000 mAh a nechybí čtečka otisků prstů, která je pod displejem a vedle ní najdeme dvě senzorová tlačítka pro ovládání telefonu. Samozřejmostí je také podpora rychlého nabíjení QuickCharge 3.0.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Špičkové HTC U11 v prodeji. Jaká je cena?


  1. Pavelvy

    HTC už moc nevěřím, Huawei je podstatně dál…Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.