Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkySonic Jump Fever: Bláznivé vertikální dobrodružství o překonávání rekordů

Sonic Jump Fever: Bláznivé vertikální dobrodružství o překonávání rekordů

Sonic Jump Fever je chytlavá postřehová hra, ve které je vaším úkolem dostat se co možná nejvýše a při tom sbírat zlaté kroužky. Čím více jich s ježkem nebo jeho kamarády posbíráte, tím výše se v žebříčku umístíte.

První teaser k nové hře vydavatelství SEGA odhaluje podobu dalšího vertikálního dobrodružství s oblíbeným ježečkem. Vše se tentokrát bude točit kolem překonávání rekordů. Se Sonicem, ale i dalšími postavami z jeho předchozích dobrodružstvích, budete muset v závratném tempu přesně a rychle skákat, skvěle kombovat a sbírat co nejvíce kroužků, abyste se v žebříčku, jehož statistiky se dvakrát do týdne vymažou, umístili co nejvýše.

Sonic Jump Fever vyjde pro iOS a Android v průběhu léta. Hra by měla být ke stažení zdarma, nicméně něco nám říká, že její součástí také budou mikrotransakce, za které si budete moct dokoupit různé powerupy.

Zdroj: iMore
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře