Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkySmartphone LG G4 jde prý velmi snadno opravit, tvrdí odborníci

Smartphone LG G4 jde prý velmi snadno opravit, tvrdí odborníci

Lidé z populárního serveru iFixit se zabývají tvorbou návodů, které vám poradí, jak opravit nejrůznější elektronická zařízení včetně herních konzolí, počítačů či smartphonů. Nyní se podívali na zoubek super mobilu LG G4. 

Smartphone LG G4 pečlivě rozebrali, aby zjistili, z čeho je sestavený a jak jednoduše ho půjde opravit. Následně mu udělili hodnocení 8/10, což je velmi dobrý výsledek. Toto hodnocení znamená, že s opravou LG G4 by neměly být žádné problémy.

K tomuto hodnocení iFixit pravděpodobně vedl odnímatelný zadní kryt a baterie, což je hlavní kámen úrazu některých nových zařízení včetně Samsungu Galaxy S6 a HTC One M9. Dalším plusem je, že ve smartphonu převládají součástky na modulární bázi. To znamená, že je půjde velmi jednoduše vyměnit.

K servisnímu komfortu nakonec silně přispívají Phillips #0 šroubky, díky nimž smartphone jednoduše otevřete i bez speciálního náčiní. Rozebrání smartphonu krok po kroku si můžete prohlédnout v naší galerii:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/LG G4 – rozloen/“/]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. To sa moze zist, mal som (a par ludi v okoli) niekolko vyrobkov LG a nespominam si, ze by niektory nebol problemovy… A je jedno, ci to bol monitor, telefon alebo TV.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře