Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkySlovní Duel ? Buďte lepší než ostatní a staňte se králem žebříčku

Slovní Duel ? Buďte lepší než ostatní a staňte se králem žebříčku

Herní studio Binarts se přihlásilo o slovo se svou novinkou Slovní Duel, která zahrnuje různé režimy populární deskové hry. K dispozici je jak režim pro jednoho hráče, kde hrajete bezplatně a bez reklam o nejvyšší skóre a zdokonalujete tak svou slovní zásobu a taktiku, tak i hra přes internet, ve které bojujte o krále žebříčku.

V případě hry přes internet se připojuje na externí server, který je společný pro zařízení s mobilními systémy Android a iOS. Máte tedy jedinečnou možnost porovnat se s velkým množstvím hráčů. Pro samotnou hru je ale bohužel nutné uhradit servisní poplatek, který slouží pro správu serveru.

K tomu, abyste měli o všem dostatečný přehled, slouží ročně oddělená statistika, která vám dá detailní přehled o vás a vašich soupeřích. Na konci roku mají vývojáři v plánu udělat její vyhodnocení a obdarovat vítěze.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Slovn Duel/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře