Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyRed Sparrow Design uvedlo pro Android hru Filmová šibenice! Podaří se vám...

Red Sparrow Design uvedlo pro Android hru Filmová šibenice! Podaří se vám zachránit Querentina Tentarina od smrti?

Začínající slovenské studio Red Sparrow Design právě vydalo Android verzi své první mobilní hry Filmová šibenice: Hlášky z českých filmů. Po úspěchu na platformě iOS je tento oblíbený titul dostupný už i pro majitele smartphonů s nejpopulárnějším operačním systémem.

?Uživatelé se nás často ptali, kdy uvedeme verzi i pro jejich telefon. Byla to tedy pouhá otázka času, kdy bude hra dostupná i na Google Play,? uvedl jeden z tvůrců Juraj Raftl. ?V naší hře si zavzpomínáte a pobavíte se množstvím výroků z českých filmů, proto je ideální na hraní v okruhu kamarádů“, dodává.

Databáze filmových hlášek je obsáhlá. Momentálně jich podle autorů obsahuje až 470. Hlavní úlohou hráče je uhodnout název filmu, z kterého hláška pochází a tak zachránit hlavního hrdinu smrtí oběšením.

Pro ty z vás, kteří by rádi poměřily své schopnosti v hádaní názvů filmů z celého světa, máme dobrou zprávu. Již brzy by měla být dostupná i verze v angličtině.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Sibenice/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře